Kacarteks, 30 yılı aşkın süren ticari hayatı boyunca dar dokuma sektörünün en köklü firmalarından olmanın verdiği tecrübeyle önde gelen firmaların çözüm ortağı olmuştur.

Başta lastik, şerit, kordon olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle hizmet verip, yüksek kaliteli üretim ve hizmet anlayışı ile hazır giyim, savunma, ev tekstili, promosyon, çanta, ayakkabı, sağlık, otomotiv gibi sektörlerdeki firmaların tedarikçisi konumundadır. 1986 yılından itibaren üretimini geliştirerek daima daha iyisini çabalayan Kacarteks, müşteri odaklı felsefesiyle sektöründe lider olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Kacarteks, dinamik ekibiyle, kaliteli, hızlı, sorumluluk sahibi hizmeti kendisine ilke edinerek Oekotex Standart 100 sertifikası ile tescillenmiş üretim yapmaktadır.

Tasarlıyoruz

Özellikle hazır giyimde numunenin ve yenilikçi ürün geliştirmenin önemini bidiğimizden, talepleriniz doğrultusunda istediğiniz ürünü dizayn ediyoruz.

Üretiyoruz

Sipariş onayından ürün teslimine kadar; üretim planlaması, üretime hazırlık, üretim, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat aşamalarını titizlikle uyguluyoruz.

Renklendiriyoruz

İplik renk kataloglarının yetersiz kaldığı durumlarda ürünlerimizi boya işlemi ile renklendiriyor, istediğiniz logo ve dizaynı ile size özel kılıyoruz.